TEPELNÉ ČERPADLÁ

Alpha Innotec je nemecký výrobca ktorý vyrába tepelné čerpadlá v prevedení vzduch-voda v kompaktnom prevedení pre vonkajšiu a vnútornú montáž, ďalej vyrába tepelné čerpadlá zem-voda a voda voda štandardne v prevedení s výstupnou teplotou 65°C.
Tepelné čerpadlá sú regulátorom Luxtronic 2 ktorý umožňuje vzdialený prístup cez Web.

Viac na: www.alpha-innotec.cz

Fujitsu je japonský výrobca ktorý vyrába inverterové tepelné čerpadlá vzduch – voda v splitovom a kompaktnom  prevedení. Zariadenia sa vyznačujú stabilným tepelným výkonom aj pri nízkych vonkajších, ďalej umožňujú prevádzku s moduláciou výkonu.

Viac na: www.fujitsu-general.com

Stiebel Eltron je nemecký výrobca tepelných čerpadiel vzduch-voda, zem-voda, ďalej vyrába kompaktné vetracie zariadenia s integrovaným tepelným čerpadlom a zásobníkom TUV. Výrobca vyrába solárne zariadenia a zásobníky pre ohrev TUV a  akumulačné nádoby.

Viac na: www.stiebel-eltron.sk

Vaillant je nemecký výrobca ktorý vyrába tepelné čerpadlá zem-voda, voda – voda klasickej konštrukcie zo zabudovaným nerezovým zásobníkom na ohrev TUV, alebo bez zásobníka TUV. Výrobca vyrába aj tepelné čerpadlá inveterovej konštrukcie vzduch-voda v kompaktnom dizajnovom prevedení.

Viac na: www.vaillant.sk

Rodinný dom 2

Liptovský Mikuláš